Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує учасників бойових дій, які бажають здобути вищу юридичну освіту (за заочною формою)

Питання вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ військовослужбовців, які мають статус учасника бойових дій, обговорили під час сьогоднішньої наради за участю ректора університету В”ячеслава Аброськіна та представників приймальної комісії вишу.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету Максим Ісаєнко зазначив, що особи, визнані учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», у тому числі ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби), для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 081 «Право» на базі повної загальної середньої освіти мають право складати вступні іспити в університеті (без ЗНО).

img_0479Строк навчання – 5 років.

Вступні випробування (у формі вступних іспитів):

1) українська мова та література;

2) історія України;

3) іноземна мова

Вартість навчання – 14 000 грн на рік.

img_0481Прийом заяв та документів триває з 13 по 25 серпня, вступні випробування – з 26 по 30 серпня.

Подаються такі документи:

заява в паперовій формі;

копія паспорта;

копія військово-облікового документа;

копія атестата (про повну загальну середню освіту);

копія документа, який підтверджує право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів.

Адреса приймальної комісії: м. Одеса, вул. Успенська, 1.