Одеський державний університет внутрішніх справ вітає міжнародних партнерів з прийдешніми Новорічними святами!

Шановні колеги!

Від імені колективу Одеського державного університету внутрішніх справ та себе особисто щиро вітаю всіх наших міжнародних партнерів з Новим 2021 роком!

Хочу подякувати вам за довіру та співпрацю з нашим університетом. Маємо надію, що у наступному році разом ми зможемо втілити в життя чимало ідей та задумів, реалізувати успішні освітні та наукові проєкти.

Нехай Новий рік приходить до вас з новими надіями і сподіваннями, з новими планами і перспективами.

Нехай ці світлі свята принесуть у кожну родину добробут і затишок! Зичимо всім міцного здоров’я, миру і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання!

З найкращими побажаннями

ректор університету                                                                                                                  В’ячеслав Аброськін

Odessa State University of Internal Affairs congratulates international partners on the upcoming New Year holidays!

Dear colleagues!

On behalf of the staff of Odessa State University of Internal Affairs and myself, I sincerely congratulate all our international partners with the New Year 2021!

I express gratitude for your trust and cooperation with our university. We hope that next year we will be able to implement together many ideas and plans, realize successful educational and research projects.

May the New Year come to you with new hopes and expectations, with new plans and prospects.

May these bright holidays bring well-being and comfort to every family! We wish everyone good health, peace and harmony, the embodiment of the most brilliant and creative ideas, inspiration and prosperity!

With best regards

Rector                                                                                                                                                  Viacheslav Abroskin