Одеський державний університет внутрішніх справ та Одеський юридичний ліцей Одеської міської ради Одеської області заключили договір співпраці

img_0630Предметом договору є організація безперервного спеціалізованого практичного допрофесійного навчання в умовах Ліцей-Університет.

img_0628Першу наукову співпрацю розпочали директор ліцею Герега О.Г., заступник декана факультету № 2 підполковник поліції Яцковина В.В., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування факультету № 2 підполковник поліції Шелехов А.О., тимчасово виконуючий обов’язки завідувача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 2 підполковник поліції Корнієнко М.В.img_0629 Доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 2 Томіною В.Ю., разом з курсантами 308 взводу факультету № 3 Дзіковською Н.Р. та Шаран А.А., проведено лекцію на тему: “Права дитини. Національне та міжнародне законодавство щодо захисту прав дітей”.

Для закріплення отриманих знань між учнями 10-11 класів пройшла гра “Крокодил” за статтями конвенції ООН про права дитини.