Одеський державний університет внутрішніх справ посів другу сходинку у Щорічному рейтингу правничих шкіл серед вишів системи МВС

За ініціативою Асоціації правників України та за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя», у співпраці з American Chamber of Commerce в Україні, Асоціацією юридичних клінік України, Лігою студентів Асоціації правників України, Проєктом ЄС «Право-Justice», Фундацією DEJURE та Forbes Україна проведено рейтинг правничих шкіл, який мав на меті оцінити рівень таких шкіл в Україні, показати, наскільки вони відрізняються між собою, надати інформацію для вступників. Це сприятиме поінформованому вибору місця навчання для вступників та є необхідною інформацією для роботодавців.

Рейтинг проводився за наступними критеріями: рівень професійних знань випускників, рівень критичного мислення випускників, рівень викладання іноземної мови, привабливість магістерських програм, привабливість бакалаврських програм та рівень довіри роботодавців до правничої школи.

Серед вишів системи МВС Одеський державний університет внутрішніх справ посів другу сходинку у Щорічному рейтингу правничих шкіл та 26 місце серед 59 правничих шкіл, які взагалі потрапили до рейтингу.

«Результати рейтингового оцінювання свідчать про високий рівень підготовки фахівців в Одеському державному університеті внутрішніх справ та якість надання освітніх послуг. Рейтинг проводився незалежними експертами, за участю здобувачів вищої освіти та роботодавців. Тому така інформація, по-перше, є корисною для тих, хто хоче здобувати юридичну освіту. По-друге, важливим критерієм такого рейтингу є рівень довіри роботодавців до правничої школи, зокрема – нашого університету. Належна організація співпраці університету з роботодавцями, спрямування освітнього процесу на вирішення практичних питань є необхідною і, як результат, призводить до якісної підготовки фахівців і затребуваності випускників Одеського державного університету внутрішніх справ. Слід відмітити, що випускники Одеського державного університету внутрішніх справ успішно працюють не тільки в органах і підрозділах системи МВС, а й інших правоохоронних органах, органах державної влади, місцевого самоврядування, адвокатури, нотаріату та інших правозахисних органах. Серед наших випускників є багато тих, хто після набуття практичного досвіду працює в ЗВО, наукових установах і передають свій освітній, науковий і практичний досвід здобувачам вищої освіти. Нерозривний взаємозв’язок Одеського державного університету внутрішніх справ з практичними органами юридичного спрямування (роботодавцями), їх активна участь в обговоренні освітніх та освітньо-наукових програм з підготовки фахівців, участь у проведенні занять дає свої позитивні результати», – зазначив перший проректор університету доктор юридичних наук, професор Володимир Грохольський.