Обговорення стратегічного плану Асоціації юридичних клінік України

image1image22 травня Асоціація юридичних клінік України провела онлайн конференцію «Стратегічний план та комунікаційна стратегія Асоціації юридичних клінік України: що зроблено і що далі». Юридичну клініку Одеського державного університету внутрішніх справ представляли Поліна Балтаджи – декан факультету №1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки, Юлія Шмаленко –  завідувач юридичної клініки, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

image3image4Онлайн конференція об’єднала представників юридичних клінік з різних міст України: Києва, Одеси, Львова, Миколаєва, Чернівців, Маріуполя, Білої Церкви, Кривого Рогу та Хмельницького.

Учасники взяли участь у обговоренні діючого Стратегічного плану та Комунікаційної стратегії АЮКУ, їх було поінформовано про минулі та майбутні проєкти і заходи Асоціації та окремих юридичних клінік. Під час брейнсторму представникам юридичних клінік вдалося напрацювати стратегічні цілі та перспективні напрямки подальшого розвитку руху юридичних клінік в Україні, враховуючи сучасні виклики. Вироблення програми партнерства та запозичення позитивного досвіду – важливі складові стратегії успішного розвитку юридичної клініки.