Обговорення соціальної діяльності Центру добрих справ університету

54fcc956-210c-486e-8287-8637793ca21dРектор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з деканами факультетів вишу, під час якої були розглянуті питання надання необхідної допомоги волонтерам Центру добрих справ університету.

750b0a23-fe80-4922-bd1e-30a6d6b937b8На сьогоднішній день понад 400 вихованців університету виявили бажання долучитися до надання соціальної допомоги і біля 4 тисяч людей похилого віку та тих, хто під час карантинних обмежень потребує уваги та підтримки, вже отримали таку допомогу.

«Я радий, що саме наші курсанти та студенти першими із закладів вищої освіти Одеської області у цей нелегкий для всіх час надали допомогу жителям Одеси, адже хто, як не ми», – наголосив ректор університету.

Своєю чергою, декани факультетів запевнили, що у разі необхідності готові надати будь-яку допомогу курсантам та студентам – волонтерам Центру.