Обговорення особливостей кримінального провадження за участю неповнолітніх

l-l-429 листопада завідувачем кафедри кримінального процесу к.ю.н. Ганною Тетерятник та старшим викладачем кафедри к.ю.н. Ігорем Федоровим було проведено засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу. Тематика засідання була присвячена особливостям кримінального провадження за участю неповнолітніх. Під час засідання також були обговорені особливості дитячої психології та їх вплив на процес проведення допиту, процесуальна специфіка слідчих (розшукових) дій, які проводяться з неповнолітніми.

glavnayaГанна Тетерятник розповіла про досвід роботи з неповнолітніми свідками та потерпілими, отриманий під час проходження стажування у Чеській Республіці, цікаві моменти здійснення кримінального провадження у цій державі та, зокрема, опрацьовану там методику використання анатомічних ляльок в опитуванні та допиті дітей. Використання такої методики зацікавило курсантів та викликало жваву дискусію щодо її ефективності, допустимості застосування відповідно до українського законодавства, позитивних та спірних моментів.