Обговорення питань підготовки курсантів вишу до практичної роботи в поліції

Відбулася робоча зустріч із заступником начальника управління – начальником відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції УПД ГУНП в Одеській області старшим лейтенантом поліції Владиславом Ткаченком, в якій взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковник поліції Сергій Медведенко, начальник навчально-методичного відділу кандидат технічних наук, доцент полковник поліції Олександр Сіфоров, завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності доктор юридичних наук, доцент підполковник поліції Максим Корнієнко обговорювали питання підготовки курсантів вишу до практичної роботи в поліції, визначалися зі шляхами підвищення рівня професійної компетенції майбутніх випускників, впровадження в навчальний процес сучасних методик навчання, широкого використання поліцейського квесту не тільки в питаннях захисту навчальної практики та стажування, а і при складанні поточного підсумкового контролю, тому що верифікація теоретичних знань з профільних навчальних дисциплін під час освітнього процесу є дуже важливим питанням.

Верифікація здійснюється шляхом моделювання типових ситуацій, що виникають у ході службової діяльності підрозділів превентивної діяльності Національної поліції та демонстрації курсантами набутих знань, вмінь та навичок за підсумками навчання. Під час проходження квесту курсанти презентують рівень засвоєння алгоритмів дій, спрямованих на прийняття необхідних процесуальних, організаційно-тактичних та інших рішень на основі аналізу запропонованої ситуації.

Також обговорювалися питання взаємодії, а саме: залучення найбільш досвідчених практичних працівників НПУ до участі у проведенні бінарних занять з курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.