Новорічні свята – це дивовижна пора

Новорічні свята – чарівний період здійснення найзаповітніших мрій, подарунків та щасливих облич. Це особливо радісний період для дітлахів, які кожного року не можуть дочекатися тієї миті, щоб зануритися у цю неперевершену казку.

63f20054-26b1-47b2-9323-11da608dc606viber-imageТому, аби поздоровити дітей науково-педагогічного складу та співробітників Одеського державного університету внутрішніх справ із святами профспілковим комітетом працівників університету влаштовано для малечі справжнісіньке казкове дійство, розважальний концерт.

Малечу радо зустрічали та вітали учасники свята Дід Мороз в ролі якого заступник голови профспілки Валерій Слатвінський, Снігуронька, Клоун та символ цього року – Порося. Разом з казковими героями діти дружно танцювали, співали, брали участь у конкурсах. Після чого маленькі глядачі отримали солодкі подарунки. Ялинкова вистава зібрала близько 50 дітлахів.

Новорічне свято для дітей відбулося у Палаці культури студентів, який є осередком естетичного виховання молоді.

10004c4f-a641-42d2-a54b-9d2d1bb9bfe7viber-imageool viber-imageto viber-imagehshh