НОВЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ПРАВООХОРОНЦІВ

23Науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції з метою забезпечення освітнього процесу та підвищення практичної складової у підготовці майбутніх правоохоронців підготовлено та видане нове навчальне видання:

Справа контрольно-спостережного провадження: практичний посібник. Одеса: ОДУВС, 2021. 48 с.

Укладачами посібника стали:

Єгоров Сергій Олександрович, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри ОРД ФПФПКП ОДУВС;

Албул Сергій Володимирович, кандидат юридичних наук, професор, професор кафедри ОРД ФПФПКП ОДУВС;

Поляков Євген Валентинович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри ОРД ФПФПКП ОДУВС, полковник поліції;

Щурат Тарас Григорович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри ОРД ФПФПКП ОДУВС;

4Ганжа Олександр Олександрович, кандидат юридичних наук, заступник начальника ГУНП в Одеській області – начальник кримінальної поліції, полковник поліції.

Практичний посібник призначений для опанування курсантами закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання МВС України навичками складання службових документів по справах контрольно-спостережного провадження.

Видання буде корисним для працівників практичних підрозділів Національної поліції України, а також курсантів, слухачів та викладачів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників Національної поліції України.