Навчально-виховна бесіда з курсантами вишу

10 квітня куратор 109 взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності – викладач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу університету Вікторія Сірко провела відеобесіду з курсантами за допомогою додатку Zoom.

Під час бесіди юні поліцейські розповіли про те, як вони використовують вільний від навчання час у дні карантину, адже сьогодні важливо розуміти психологічний стан вихованців університету та взаємовідносини у сім’ях.

Курсанти розповіли, що вони стали більше уваги приділяти своїм рідним, допомагають батькам, братам і сестрам, поділились, які цікаві фільми та серіали вони переглянули за цей час, розказали, що кожного дня вони займаються спортом, так як для поліцейського дуже важливо бути у гарній фізичній формі.

Вікторія Сірко нагадала курсантам про карантинні заходи та побажала міцного здоров’я.