Науковців ОДУВС заохочено з нагоди відзначення Дня науки

22 травня 2017 року на засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ з нагоди відзначення Дня науки відбулось урочисте вручення дипломів та листів подяки представникам науково-педагогічного складу та курсантам вищого навчального закладу.

За результатами проведення конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів та студентів вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання у 2017 році, наказом МВС від 20.04.2017 року нагороджено:

– у цивільно-правовій номінації дипломом II ступеня – колишнього слухача магістратури факультету № 4, а нині юрисконсульта відділу юридичного забезпечення Вадима Гояна;

– у кримінально-правовій номінації дипломом I ступеня – курсанта 3-го курсу факультету № 3 капрала поліції Ольгу Бойко;

– у адміністративно-правовій номінації дипломом I ступеня – курсанта 3-го курсу факультету № 1 рядового поліції Юлію Танцюру.

При цьому наказом МВС від 16.05.2017 року № 473 о\с за сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, ініціативу та наполегливість Ользі Бойко та Юлії Танцюрі оголошено подяку.

За вагомий особистий внесок у розвиток відомчої науки, відданість справі підготовки фахівців-юристів та з нагоди відзначення Дня науки листом подяки ректора Одеського державного університету внутрішніх справ нагороджено:

– професора кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 3 доктора юридичних наук, професора Олену Цільмак;

– завідувача кафедри кримінального процесу факультету № 3 кандидата юридичних наук, майора поліції Ганну Тетерятник;

– професора кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 1 кандидата юридичних наук, доцента Руслана Мукоіду;

– доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 1 кандидата юридичних наук майора поліції Дмитра Ноздріна.

Разом з цим, в цей день за багаторічну плідну працю в органах внутрішніх справ, вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, зразкове виконання службового обов’язку під час проходження служби, виявлені при цьому самовідданість, високий професіоналізм, а також з нагоди 31 роковин Чорнобильської катастрофи наказом МВС України від 24.04.2017 року №410 о/с:

– відзнакою МВС України – Грамотою нагороджено колишнього викладача кафедри спеціальної тактики та фізичної підготовки ОЮІВС МВС України полковника міліції у відставці Костянтина Понеділка;

– пам’ятною медаллю «Ліквідатор наслідків ядерної катастрофи» нагороджено доцента кафедри державно-правових дисциплін кандидата юридичних наук, доцента полковника міліції у відставці Світлану Афанасенко.