НАУКОВЦІ КАФЕДРИ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПОПОВНИЛИ БІБЛІОТЕЧНИЙ ФОНД УНІВЕРСИТЕТУ

????????????????????????????????????В рамках постійнодіючої доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу», фонди загальної бібліотеки ОДУВС поповнилися цікавими новинками літератури.

Постійнодіюча доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу» була розпочата в Одеському державному університеті внутрішніх справ декілька років тому. Протягом цього часу фонди загальної бібліотеки поповнилися значною кількістю цікавих та корисних літературних джерел, які були надані працівниками, курсантами та студентами університету.

Цього разу науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції до загальної бібліотеки передано низку друкованих видань – збірників законодавчих актів, монографій, навчальних та практичних посібників.

Нагадаємо, що під час постійнодіючої акції кожен бажаючий може зробити доброчинний внесок у формування бібліотечного фонду університету, що сприятиме підвищенню якості підготовки майбутніх правоохоронців.