Науково-практична відеоконференція (вебінар) «Криміналістичні та психологічні аспекти досудового розслідування»

У квітні науково-педагогічний склад кафедри криміналістики та психології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ провели науково-практичну конференцію на тему: «Криміналістичні та психологічні аспекти досудового розслідування».

В умовах пандемії в Україні та світі конференція проходила у режимі вебінар.

8bf5243a-4de0-42e2-9a04-be7729989413З вітальним словом до учасників онлайн-конференції звернулась кандидат юридичних наук підполковник поліції Валентина Горошко, завідувачка кафедри криміналістики та психології Одеського державного університету внутрішніх справ.

У конференції взяли участь освітяни, вчені, практики, науково-педагогічний склад університету та здобувачі освіти.

Науковий та професійний рівень конференції задали вчені та практики, висвітливши різні аспекти проблемних питань щодо криміналістичних та психологічних аспектів досудового розслідування.

Серед них:

Сергій Кузніченко – перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ, д.ю.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України;

Вадим Барко – державний науково-дослідний інститут МВС України, к.псих.н., професор;

Сергій Яковенко – перший проректор Київського інституту сучасної психології та психотерапії, д.псих.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України;

6ad001ad-e19c-4a69-80a9-5b35710fc42bОлена Цільмак – професор кафедри соціології і психології факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія», д.ю.н., професор;

Володимир Бутенко  – професор кафедри загально-правових та соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, дійсний член (академік) Міжнародної академії проблем людини, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, д.пед.н., професор;

Андрій Бабенко – декан факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ, д.ю.н., доцент;

Владислав Тарасенко  – професор кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ, д.ю.н., професор;

Інна Власова – заступник начальника СУ ГУНП в Одеській області, підполковник поліції;

Інна Савельєва – начальник відділу криміналістичного забезпечення СУ ГУНП в Одеській області, к.ю.н., підполковник поліції;

Ольга Смірнова  – практикуючий психолог, к.псих.н.;

Руслан Кривда – завідувач відділу Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи, к.мед.н., доцент.

Також з доповідями виступили:

– Ігор Федоров – старший викладач кафедри кримінального процесу, к.ю.н.; Тетяна Матієнко – професор кафедри криміналістики та психології, к.ю.н., доцент; Ігор Горбаньв – професор кафедри криміналістики та психології, к.ю.н., с.н.с., доцент; Дмитро Лісніченко – викладач кафедри кримінального процесу к.ю.н.; Людмила Прудка –  доцент кафедри криміналістики та психології, к. псих. наук; Інга Середницька – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін к.ю.н.

– Ірина Цапушел – студентка 4 курсу факультету №1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки; Тетяна Савицька – студентка 4 курсу факультету №1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки; Анастасія Шаран – курсантка 4 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування; Іван Білий – курсант 4 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; Анна Лисенко –  курсант 4 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; Олена Пацалова – студентка 4 курсу факультету №1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки; Марина Натяжко – студентка 4 курсу факультету №1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки; Олександра Ребрик –  курсантка 3 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування; Євген Трусило – курсант 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Робота конференції велася за двома напрямками:

– актуальні питання криміналістики та судової експертизи на сучасному етапі (секція 1);

– психологічне забезпечення у кримінальному провадженні (секція 2).

За підсумками роботи конференції сформовано резолюцію, яка увійде до електронного збірника матеріалів конференції.

Пандемія не є перешкодою для руху наукової думки!