Науковий гурток «Криміналіст» продовжує свою роботу

З початком нового навчального року на кафедрі криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 3 почав свою роботу кафедральний науковий гурток «Криміналіст».

Розробляючи тематику роботи наукового гуртка, викладачі кафедри враховували специфіку діяльності майбутніх фахівців та необхідність покращення їх фахового зростання. Це дало можливість не обмежуватись лише теоретико-правовими аспектами, а сфокусувати свою діяльність на практичній складовій майбутньої професії.

sdrУ контексті зазначеного, 2 жовтня 2018 року кафедральний науковий гурток «Криміналіст» разом із доцентами кафедри Миколою Янковим, Оленою Калаяновою та завідувачем навчальної лабораторії Оксаною Байдан відвідали Одеське обласне бюро судово-медичних експертиз, провідні фахівці якого – завідувач Регіональним центром молекулярно-генетичних досліджень, судово-медичний експерт вищої категорії кандидат медичних наук, доцент Руслан Кривда та завідувач відділом чергових експертів, судово-медичний експерт вищої категорії кандидат медичних наук Борис Яворський, опираючись на численні приклади з судово-медичної та правоохоронної діяльності, показали гуртківцям важливість взаємодії слідчого й судово-медичного експерта під час викриття шахрайських операцій з нерухомістю так званих «чорних» ріелторів, особливо за наявності фактів настання смерті за загадкових обставин, виявлення та розслідування інших видів кримінальних правопорушень.

Предметом особливої уваги під час зустрічі була фахова спрямованість підготовки майбутніх спеціалістів. Бути самостійним, відповідальним, упевненим у собі, а головне – повірити, що ти можеш у правовому полі вирішувати юридичні й правоохоронні питання – ось те, з чим гуртківці повернулися до університету. Науково-педагогічні працівники кафедри мали можливість ще раз переконатися, що поєднання науково-дослідної й практичної роботи є невід’ємним елементом навчання й виховання курсантської та студентської молоді.