“НАТО: Свій чи чужий?”

????????????????????????????????????29 травня для курсантів 2-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ провідним фахівцем факультету підполковником поліції Сергієм Терещенком проведено захід щодо реалізації «Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки»,???????????????????????????????????? під час якого переглянуто документальний фільм українського режисера Леоніда Бухтіярова, продюсера Вадима Кастеллі «НАТО: Свій чи чужий?» (документальний фільм-подорож Європою, 10 серій, 2007).

????????????????????????????????????Фільм відповідає глядачам на питання, чим є насправді НАТО і чим ця організація є для українців. Знімальна група побувала у 15 країнах Європи, які є членами НАТО.

Захід також приурочено до Міжнародного дня миротворців ООН.

Після перегляду курсанти поділились своїми враженнями від фільму.