EnglishUkrainian

«Народні гуляння» за участю творчих колективів ОДУВС

8 вересня творчі колективи Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у концерті з нагоди  святкування традиційного свята «Дня Молдованки».

img_9192img_9225З метою популяризації професії поліцейського та закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання творчі колективи ОДУВС, а саме: чоловічий та жіночий склад вокального ансамблю університету «Крок до зірок», команда КВК «Курортна зона» та майстри рукопашного бою кафедри спеціальної фізичної підготовки долучилися до культурно-масових заходів.

Святкова атмосфера та гарний настрій панували серед гостей, виступи супроводжувалися гучними оплесками та посмішками.

Зазначимо, що участь у подібних заходах не лише демонструє таланти вихованців ОДУВС, а й сприяє розвитку та загальнокультурному вихованню курсантів.

img_9161 img_9165 img_9176  img_9195 img_9203 img_9205 img_9210 img_9218 img_9236