Нагорода команди КВК вишу у премії «Творча молодь Одещини 2018» — ОДУВС

Нагорода команди КВК вишу у премії «Творча молодь Одещини 2018»

12 березня 2018 року в залі Одеської обласної філармонії відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів премії «Творча молодь Одещини 2018».

Цей конкурс проводиться щорічно, організатори премії — громадська організація «Молодіжна організація «ЛАЙТ» за підтримки голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського.

Цьогоріч  заявок на участь було понад 1000, з яких більш ніж 130 учасників були нагороджені пам’ятними дипломами та статуетками у різних номінаціях, яких понад двадцять.

Так, команда КВК «Гумористичне дно» факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ стала Дипломантом премії «Творча молодь Одещини 2018» у номінації «Команда КВН року».

Що може бути кращим, ніж гарне почуття гумору? Адже, якщо ти вмієш вдало жартувати, то кожного дня ти можеш дарувати людям радість. Недарма мудреці говорили: «Веселим будь і не сумуй — тримається на цьому світ». Тож, ми вітаємо команду з цією нагородою, бажаємо й надалі підтверджувати майстерність слів та дотепність гумору.