На згадку своїй Альма-матер!

img_1040Науково-педагогічний колектив кафедри адміністративного права та адміністративного процесу продовжує втілювати у життя традицію живого подарунку. За їх ініціативи курсанти 4 курсу висадили квіти на клумбах факультету.

Навіть весняний дощ 6 травня не зупинив курсантів у своїй меті прикрасити квітковим віночком територію навчального закладу. На згадку про свої роки навчання (2015-2019 рр.) кожний висадив квітку тюльпану. «Квітни, рідний Херсонський факультет, процвітай і розвивайся» – таку настанову та побажання залишають нам наші випускники. І через п’ять, десять років живі пам’ятки історії будуть щорічно своїми квітами прикрашати рідну Альма-матер, а викладачі пишатися успіхами своїх випускників!