На Вінниччині представники університету обговорили профорієнтаційні питання з поліцейськими, владою, військовослужбовцями та школярами

photo533241129957075950813 вересня представники робочої групи з проведення профорієнтації, а саме: декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковник поліції Сергій Медведенко, начальник навчально-методичного відділу полковник поліції Олександр Сіфоров та вчений секретар секретаріату Вченої ради Максим Ісаєнко, перебуваючи у відрядженні у Вінницькій області, провели робочу зустріч із заступником директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації – начальником управління професійної освіти, інноватики та науки Володимиром Буняком. Під час зустрічі було погоджено графік проведення профорієнтаційної роботи в закладах загальної освіти регіону.

photo5330128563107640723Із заступником начальника ГУНП у Вінницькій області Олегом Кашперуком та начальником управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області Олександром Конєвим обговорено перспективи співпраці з подальшого розвитку спільного проєкту «Кадетський корпус», створеного в минулому році з ініціативи керівництва ГУНП у Вінницькій області.

Також презентацію відомчого закладу вищої освіти було проведено для військовослужбовців Національної гвардії України, які дислокуються у регіоні.

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели зустрічі й з учнями трьох шкіл Калинівської територіальної громади та ознайомили старшокласників з умовами вступу до закладів вищої освіти МВС України.