На шляху до євроатлантичної інтеграції

Днями фахівцем факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ майором поліції Максимом Забуранним серед курсантів 2-го та 3-го курсів проведено заняття, присвячене євроатлантичному партнерству з НАТО, за темою: «Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки».

p81026-142412Під час заняття розглядалися наступні питання:

– важливе питання гарантії національної безпеки нашої держави;

– цілі НАТО та цінності, які захищає Альянс;

– правова основа існування та діяльності НАТО;

– спростування негативних міфів про НАТО.

Лекцію було проведено достатньо змістовно та за активної участі курсантів, висвітлено позитивні аспекти співробітництва України з НАТО, обговорено цілі та цінності, які захищає Організація Північноатлантичного договору.

У ході викладання навчального матеріалу було спростовано декілька негативних міфів про НАТО, які не відповідали дійсності. Також окремо зосереджено увагу на правовій основі існування та діяльності НАТО.