На курсах первинної професійної підготовки знову відбулась зустріч з практичними працівниками

29 березня 2017 року професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ, к.ю.н., доцентом підполковником поліції Катериною Миколаївною Рудой разом із старшим оперуповноваженим відділу організаційно-аналітичної роботи управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Одеській області підполковником поліції Сергієм Миколайовичем Тригубом проведено лекцію для слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції, відділу післядипломної освіти з навчальної дисципліни «Адміністративна відповідальність та адміністративний процес» на тему «Адміністративна відповідальність за адміністративні правопорушення, які посягають на здоров’я населення».20170329_101616-1

Під час інтерактивної лекції Сергій Миколайович роз’яснив слухачам особливості адміністративного законодавства України, що регламентує порядок обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, строки, права та обов’язки учасників провадження у справах про незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах, незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель, назвав приклади з практичної діяльності попередження та виявлення окремих правопорушень, а також особливості проведення профілактичної та роз’яснювально-превентивної діяльності серед населення працівниками підрозділів управління протидії наркозлочинності. Лекція пройшла цікаво, викликала у слухачів багато практичних запитань, залишила нові враження у слухачів.

Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та адміністративного процесу продовжує приділяти значну увагу залученню практичних працівників до проведення занять зі слухачами відділу післядипломної освіти університету. Саме поєднання теоретичної та практичної складової освітнього процесу є запорукою якісної підготовки правоохоронців.