На гостину до Херсонського факультету ОДУВС

29 березня на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбулися заходи, присвячені проведенню Дня відкритих дверей. До ЗВО завітали учні навчальних закладів міста, Херсонської і Миколаївської областей та їхні батьки.

1У фойє навчального закладу було організовано виставку зразків учбової зброї, спецзасобів та елементи однострою поліцейських. Усі бажаючі могли спробувати себе у якості справжнього поліцейського та провести дактилоскопію. Для гостей була проведена екскурсія навчальним закладом з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів та їх батьків з матеріально-технічною базою Херсонського факультету, умовами проживання та навчання діючих курсантів та студентів факультету. Наприкінці екскурсії у стрілецькому тирі присутні юнаки та дівчата мали можливість побачити справжню зброю, спробувати самостійно розібрати та зібрати масо-габаритний макет пістолета.

3Для удосконалення самостійної цілеспрямованої фізичної підготовки абітурієнтів було охарактеризовано порядок здавання нормативів, які передбачені під час вступу. Курсанти продемонстрували правильність виконання вправ, які будуть складати кандидати на навчання під час проведення конкурсу фізичних здібностей.

15Керівництво та науково-педагогічний склад факультету ознайомив присутніх з правилами вступу та умовами навчання на Херсонському факультеті. Під час проведення зустрічі майбутні абітурієнти та їхні батьки мали можливість отримати відповіді на запитання щодо специфічних особливостей різних напрямів та форм навчання, які здійснюються навчальним закладом.

Наступні Дні відкритих дверей будуть регулярно проводитись в останню суботу кожного місяця аж до закінчення навчального року.

2  4 8 12