На базі ОДУВС відбувся другий етап конкурсу «Юний парамедик-2018»

15 грудня на базі Одеського державного університету внутрішніх справ пройшов другий етап конкурсу «Юний парамедик-2018». Участь у ньому взяли вісім команд, по чотири людини в кожній, від восьми одеських шкіл.

img_5670img_5671Організаторами заходу виступили Національна Рада з охорони здоров’я і безпеки, спільно з Навчальним Центром SAR, ТМ Парамедик, Департаментом освіти і науки Одеської міської ради, КПНЗ ОМЦ ВПВУМ «Пост №1», а також Центр здоров’я і комунікацій.

Учасники продемонстрували свої вміння та навички діяти в екстремальних умовах, у рамках шкільного курсу «Захист Вітчизни». Згідно з програмою, всі команди були зобов’язані взяти участь на кожній з чотирьох локацій:

img_5683img_5688– падіння людини з висоти;

– спроба самогубства;

– терористичний акт «Активний стрілець»;

– та найскладніша локація – дорожньо-транспортна пригода з двома постраждалими «Наїзд автомобіля на маленького хлопчика».

Для школярів було підготовлено 8 різних сценаріїв, з якими їм довелося зіткнутися та продемонструвати навички надання долікарської допомоги.

img_5690ishdshhЧлени журі оцінювали точність виконання поставлених перед командами задач, знання теорії та застосування знань на практиці, обережність під час надання долікарської допомоги.

Долучився до нагородження призерів конкурсу «Юний парамедик-2018» перший проректор університету Павло Берназ.

Наступний етап – це змагання переможців перших двох турів даного конкурсу.

img_5673 img_5674 img_5675 img_5676 img_5678 img_5682  img_5687  img_5696 img_5704 img_5706  nnshlpen oepa