• Українська
  • English
×

НА БАЗІ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПРОВОДИЛИСЬ РЕГІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЗІ ШВИДКІСНОЇ СТРІЛЬБИ СЕРЕД ПІДРОЗДІЛІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ОБЛАСТІ

20 січня 2017 року в м. Херсоні на базі стрілецького тиру Херсонського факультету ОДУВС проводились спортивні змагання зі швидкісної стрільби з бойової зброї серед працівників правоохоронних органів Херсонської області, присвячені пам’яті працівника УМВС України в Херсонській області Нестеренка В.С.

01-img_8087Всього у змаганнях брали участь 14 команд: рота поліції особливого призначення, рота патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон», військова частина 3056 Національної гвардії України, Херсонський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Олешківське, Білозерське, Корабельне та Дніпровське відділення поліції, Херсонський факультет ОДУВС, Азово-Чорноморське регіональне управління поліції, Управління патрульної поліції в м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Головне управління Національної поліції в Херсонській області, Управління поліції охорони в м. Херсоні Департаменту поліції охорони, Херсонський відділ поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області. 01-img_8296

До складу кожної з команд входило два працівники поліції (військовослужбовця).

Програма змагань передбачала виконання спортсменами трьох вправ згідно діючого Курсу стрільб 2016 року (вправи № 15, 16, 21) та спортивної вправи. Учасник за отриманими результатами стрільби міг набрати максимально 195 очок. Командний результат визначався за найменшою сумою особистих місць спортсменів підрозділу, а особисті місця − за найбільшою кількістю набраних очок учасником.

01-img_20170120_121902За результатами проведених змагань перше командне місце здобула збірна ГУНП в Херсонській області, друге місце посіли спортсмени Управління патрульної поліції в м. Херсоні, третє призове місце завоювали правоохоронці з підрозділу Херсонського НДЕКЦ.

Команда Херсонського факультету у складі старшого викладача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки майора поліції Каменщика О.В. та провідного фахівця групи озброєння капітана поліції Коваленка В.В. посіла четверте місце.

01-img_8310В особистому заліку перше місце з результатом 167 очок посів працівник ГУНП в Херсонській області Заїкін Ю.А., друге місце з результатом 163 очки здобув працівник цього ж підрозділу Запорожченко Т.В., третє місце з результатом 162 очки завоював працівник підрозділу Управління патрульної служби Володін А.М.

Переможці змагань на загальному шикуванні нагороджені оргкомітетом (голова − начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області майор поліції Кучерявий М.С.) кубками, медалями та грамотами.