Міжнародний жіночий день в ОДУВС

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись святкові заходи з нагоди відзначення прекрасного свята краси та любові Міжнародного жіночого дня – 8 березня!

img_8947img_8993Розпочався захід зі звернення ректора Одеського державного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука, який від усього чоловічого колективу університету та себе особисто привітав всіх жінок-колег, дівчат-курсантів та студенток вишу з жіночим днем – святом весни.

«Світлий образ прекрасної половини людства завжди є символом миру, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Тому за усіх часів найтепліші та найласкавіші слова були присвячені саме жінкам. Щира вдячність вам за сумлінну працю, розуміння та сердечність, якими сповнені ваші ніжні душі!», – зазначив Іван Катеринчук.

img_8951img_8954З нагоди жіночого свята ректор університету вручив Листи подяки чарівним представницям жіночого колективу за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, активну участь у громадському житті, ініціативу та наполегливість.

Після цього, музичні подарунки для всіх жінок університету подарував чоловічий колектив художньої самодіяльності вишу «Крок до зірок». Так, цього святкового дня зі сцени лунали такі пісні, як: “Найкращий день”, “Кохання”, “А я не знав”, “Дихай повільно”, “Берега”, “Я куплю тебе новую жизнь”, “Ти потрібна мені”, “Він чекає на неї”.

Весняний концерт загалом подарував усім гарний настрій та багато позитиву, яскравих емоцій і приємних вражень!

Щиро вітаємо всіх жінок з Міжнародним жіночим днем – 8 березня!

img_8949img_8956 img_8957 img_8962 img_8965 img_8971 img_8973 img_8974 img_8978  img_9013 img_9014 img_9019