Міжнародне стажування представників ОДУВС

З 23 по 29 лютого доценти кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Юрій Павлютін та Руслан Карагіоз пройшли міжнародне стажування у місті Братиславі та взяли участь у IV міжнародному освітньо-науковому форумі «Угода про асоціацію: рушійні інтеграційні зміни», який був присвячений актуальним проблемам співробітництва між Україною та Європейським Союзом в аспекті Угоди про асоціацію.

photo5402411239201680511Питання, які розглядалися на форумі:

– Європейська система забезпечення якості вищої освіти;

– інтернаціоналізація вищої освіти і науки України у контексті реалізації програм міжнародної співпраці ЄС;

– основні напрями співробітництва у сфері науки й технологій;

– наука як основа освітнього процесу – за напрямом роботи кожного учасника.

Програма міжнародного стажування складалась з 90 годин, з яких 30 годин аудиторної роботи та 60 годин позааудиторної роботи. В рамках програми стажування представники ОДУВС відвідали університет у місті Братислава Univerzita Komenskeho.

Юрій Павлютін та Руслан Карагіоз по завершенню міжнародного стажування отримали європейські сертифікати у форматі 3.0-ECTS з англомовними додатками за напрямом професійної діяльності відповідно до вимог Постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 «Про опублікування результатів дисертації на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» та які внесені до Єдиного реєстру сертифікатів із застосуванням QR-коду.

photo5402411239201680512photo5400000852015557725