Міжкафедральне бінарне заняття з “Адміністративної діяльності Національної поліції України”

img_8886img_890015 квітня завідувач кафедри публічного управління та адміністрування підполковник поліції Шелехов А.О., професор  кафедри публічного управління та адміністрування підполковник поліції Корнієнко М.В. та доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Берендєєва А.І. разом з начальником УОАЗОР  ГУНП в Одеській області полковником поліції Вдовиченко О.М., начальником відділу служби 102 УОАЗОР ГУНП в Одеській області підполковником поліції  Лишковяк Р.Й. та старшим дільничним офіцером поліції Приморського ВП м. Одеси ГУНП в Одеській області майором поліції Карагіозом Р.С. провели міжкафедральне бінарне заняття з навчальної дисципліни «Адміністративна діяльність Національної поліції України» на тему «Організація діяльності чергових частин і спеціальних установ органів Національної поліції» зі студентами 1,2,3 груп 3-го курсу факультету № 4 «Правоохоронна діяльність».

img_8904img_8930Під час проведення заняття студенти були ознайомлені з особливостями роботи служби 102 та отримали можливість бути присутніми під час роботи операторів.

Також після проведення бінарного заняття начальником сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області старшим лейтенантом поліції Армаш О.О. та інспектором  сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області лейтенантом поліції Тузлою Л.К. була проведена профорієнтаційна робота зі студентами щодо залучення їх до лав Національної поліції.