МІЖДИСЦИПЛІНАРНЕ БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИЧНИМ ПРАЦІВНИКОМ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

06 червня для курсантів 2-го та 3-го курсів факультету № 2 з метою проведення міждисциплінарного бінарного заняття з навчальних дисциплін «Адміністративний процес» та «Адміністративна відповідальність» на тему «Провадження у справах про розгляд звернень громадян» професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу к.ю.н., доцентом підполковником поліції Катериною Рудой та професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу к.ю.н., доцентом Сергієм Барановим за участю декана факультету № 2 полковника поліції Сергія Медведенка запрошено інспектора Управління патрульної поліції в Одеській області ДПП Національної поліції України лейтенанта поліції Олексія Непомнящего.

img_0408img_0411Під час зустрічі Олексій Непомнящий розповів курсантам про порядок розгляду звернень громадян працівниками патрульної поліції,  правила та підстави провадження у справах про адміністративні правопорушення, які підвідомчі розгляду патрульної поліції, особливості складання матеріалів про адміністративні правопорушення та застосування методів переконання та заходів адміністративного примусу під час забезпечення громадського порядку та громадської безпеки. Особливу увагу було приділено заходам забезпечення особистої безпеки працівниками патрульної поліції. Декан факультету № 2 полковник поліції Сергій Медведенко зауважив про роль взаємодії працівників патрульної поліції з населенням під час превентивної діяльності та здійснення заходів поліцейського піклування.

img_0414img_0419У ході дискусії у курсантів виникло багато практичних запитань про використання електронних планшетів патрульними поліцейськими, застосування спеціальних засобів зв’язку у екстрених випадках, розпорядок дня несення служби патрульними поліцейськими. Курсанти активно брали участь в обговоренні, намагалися якнайскоріше і правильно відповісти на поставлені питання, проявляючи логіку, кмітливість, уважність та занотовуючи  найважливіше.

Зустріч із практичним працівником поліції у курсантів викликала яскраві враження та захоплення. Найголовнішими елементами для успішної та злагодженої роботи поліції зі зверненнями громадян названо знання законодавства України про звернення громадян та адміністративну відповідальність, вміле його застосування у професійній діяльності поліції.