МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ НАРКОЗЛОЧИННОСТІ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся методичний семінар кафедри оперативно-розшукової діяльності з питань протидії наркозлочинності.

На виконання рішення робочої наради з керівниками закладів вищої освіти МВС України від 12.12.2017 р., Доручення ОДУВС від 18.12.2017 р. № 101 «Про розроблення навчально-методичного забезпечення з підготовки кадрів для підрозділів протидії наркозлочинності НПУ», з метою реалізації Концепції реформування системи освіти в Міністерстві внутрішніх справ України, забезпечення якісної підготовки працівників для підрозділів протидії наркозлочинності Національної поліції України, в університеті було проведено методичний семінар кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 1 за участю Першого проректора університету полковника поліції Сергія Албула.

Під час семінару було обговорено низку питань, зокрема щодо запровадження нових навчальних дисциплін практичного спрямування. Окремо були розглянуті міжнародні нормативно-правові акти, зокрема Декларація ООН про боротьбу проти незаконного обігу наркотиків та зловживання наркотичними засобами (1984 р.), Єдина Конвенція про наркотичні засоби (1961 р.), Конвенція ООН про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин (1988 р.), а також закони України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зловживання ними» та «Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів».

В подальшому наукові розробки кафедри оперативно-розшукової діяльності за напрямами протидії наркозлочинності будуть проводитися в межах теми наукових досліджень Одеського державного університету внутрішніх справ – «Пріоритетні напрямки розвитку та реформування правоохоронних органів в умовах розгортання демократичних процесів у державі» (державний реєстраційний № 0116U006773) та теми наукової роботи кафедри «Проблеми оперативно-розшукової протидії організованій злочинній діяльності» (державний реєстраційний № 0114U004019).