МАЙБУТНІМИ ПРАВООХОРОНЦЯМИ СТАНУТЬ КРАЩІ ВСТУПНИКИ ДО ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС

Протягом 14-15 липня у Херсонському факультеті ОДУВС проходили конкурсні вступні випробування, які складали кандидати на навчання до нашого ЗВО зі специфічними умовами навчання.

04-zobrazhennya_viber_2019-07-15_15-14-44Безпосереднім іспитам у відомчому закладі освіти МВС України передувала не тільки активна профорієнтаційна робота науково-педагогічного складу впродовж всього навчального року, а й безпосередня серйозна організаційно-підготовча робота приймальної комісії: прискіпливе вивчення надісланих комплектуючими органами особових справ кандидатів на навчання, ознайомлення членів предметних комісій з чинною нормативно-правовою базою проведення вступної кампанії, наради під керівництвом проректора державного університету − декана Херсонського факультету О.М. Солов’я, зустрічі з батьками та консультації для абітурієнтів напередодні конкурсних випробувань тощо.

Поряд з врахуванням результатів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та середнього балу атестату проводився й конкурс фізичних здібностей (вивчення рівня фізичної підготовки), а також передбачено проведення співбесіди щодо виявлення готовності до навчання у ЗВО МВС та проходження служби в органах Національної поліції (для спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»).

01-zobrazhennya_viber_2019-07-15_15-12-21Цьогорічний вступ мав також і декілька нововведень − 1) виконання однакових нормативів юнаками та дівчатами; 2) членами конкурсної комісії з фізичної підготовки були поряд з науково-педагогічним складом й представники практичних підрозділів ГУНП з інших регіонів України, зокрема, в Херсонському факультеті − фахівці відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Житомирській області, а також традиційно представник Херсонського управління Департаменту внутрішньої безпеки.

Всього виявили бажання здобувати професію поліцейського саме в Херсонському факультеті ОДУВС біля півтори сотні вчорашніх випускників із південного регіону України, більшість з яких пройшли серйозні випробування, що залишили в пам’яті сьогоднішніх абітурієнтів незабутні хвилювання й емоції на все життя. Особливо складним виявилось випробування з фізичної підготовки – більше 10 % кандидатів на навчання до відомчого поліцейського закладу не впоралися з чинними нормативами, показали недостатній рівень фізичної підготовки.

А вже 15 серпня у курсантів 1-го курсу нового набору розпочнеться двохтижневий «курс молодого бійця», який проходитиме на базі факультету. Керівництвом створюються всі необхідні умови для початкової професійної адаптації та належної підготовки першокурсників під час табірного збору до нового навчального року.

Вайда Т.С., Херсонський факультет