Майбутнім абітурієнтам розповіли про перспективи навчання в ОДУВС

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Оксана Кузніченко провела профорієнтаційну роботу в Одеській загальноосвітній школі № 8 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Під час зустрічі представниця вишу детально розповіла майбутнім абітурієнтам про ОДУВС – заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, правила та умови вступу до університету у 2019 році, особливості вступної кампанії тощо, а також проінформувала учнів про умови вступу на спеціальність «Право» факультету № 4.

Учні активно ставили питання щодо вступу до університету, особливостей навчального процесу, на які отримали вичерпні відповіді.

Разом з цим, школярам надали всі необхідні профорієнтаційні матеріали та номери телефонів для зв’язку, запросили учнів і їх батьків на Дні відкритих дверей, щоб особисто ознайомитись з університетом!