Майбутні поліцейські Херсонщини присягнули на вірність Українському народові

12 жовтня напередодні Дня захисника України 50 курсантів 1-го курсу Херсонського факультету склали Присягу працівника поліції.

_mg_9753Цьому урочистому моменту передували два місяці курсантського життя: підйом та відбій за командою; ранкова зарядка на відкритому повітрі у будь-яку погоду; харчування у курсантській їдальні, як-то кажуть, зі спільного казанка; посилена фізична та стройова підготовка; лекції, семінари, самопідготовка тощо. В серйозних, змужнілих юнаках та дівчатах у поліцейському однострої, які чітко крокують під козацький марш, батьки намагаються вгадати свого учорашнього школяра. Проте сьогодні це дорослі, самовпевнені молоді люди, які подолали найбільш важкий період у становленні майбутнього курсанта та поліцейського. _mg_9594Не всі з тих, хто пройшов вступні іспити та був зарахований на навчання до Херсонського факультету, сьогодні стояв у строю: троє зійшли з дистанції, так і не розпочавши її. А ось інші сьогодні були винуватцями яскравого свята із лагідним жовтневим сонечком, легким вітерцем, що розвіював над стройовим плацом факультету державний прапор, величезною кількістю вельмишановних гостей: керівників Міністерства внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, обласної та міської адміністрації, прокуратури Херсонської області, _mg_9641ГУНП в Херсонській області та Управління патрульної поліції м. Херсон, ГУ ДСНС та Азово-чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби і, звичайно, батьків.

Новим офіційним вітанням “Слава Україні!” – “Героям слава!” розпочалися урочистості на стройовому плацу факультету. До курсантів з вітальним словом звернувся проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей.

_mg_9725Звучать урочисті слова Присяги, після чого кожен першокурсник отримує особистий жетон працівника поліції.

Вітальну телеграму від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова зачитує заступник директора департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС України полковник поліції Лизогуб Б.В.

_mg_9836Начальник Департаменту кадрового забезпечення НПУ чарівна генерал поліції третього рангу Хоменко Оксана Василівна передала вітання з нагоди свята від імені голови Національної поліції України Сергія Князєва.

Попереду у новоспечених поліцейських довгі роки служіння державі та суспільству на захисті Закону. Нехай кожен з них упродовж всієї служби в лавах Національної поліції буде з честю, достойно виконувати щойно озвучені особисто слова Присяги!

_mg_9814 _mg_9607 _mg_9610 _mg_9672 _mg_9683 _mg_9690 _mg_9711 _mg_9730 _mg_9783 _mg_9843 _mg_9858 _mg_9869