Літературна вікторина «Ім’я Шевченка стукає в серцях»

img_0860В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні в усьому світі згадують великого сина нашого народу – Тараса Шевченка.

206 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

img_0862Напередодні пам’ятної дати кафедрою мовної підготовки (доцентом кафедри Євгенією Тягнирядно та професором кафедри Оленою Ситько) було проведено літературну вікторину «Ім’я Шевченка стукає в серцях» серед курсантів 1-го курсу, аби не просто вшанувати пам’ять поета, але й відчути, як через його твори і життя проходить любов до України, народу, рідної мови.

img_0869За звання кращого знавця життя і творчості поета змагалися команди «Неофіти» (ФПФПКП), «Зірка» (ФПФППД) та «Кобзар» (ФПФОДР). Конкурси були цікавими і різноманітними: «Розминка», «Ланцюжок», «Переплутанка», «Значення слова», «Кросворд», «Склади картину», «Конкурс капітанів».

Свої творчі здібності курсанти продемонстрували в конкурсах «Виконання пісні» та «Інсценування», де конкурсанти показали постановки з життя Тараса Шевченка.

Також, команди підтримували вболівальники: відповідали на питання, читали вірші.

З невеликим відривом перемогла у вікторині команда факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування «Кобзар».

img_0863 img_0866 img_0867 img_0868