Лекцію з фінансового права разом із викладачами Херсонського факультету читав голова Господарського суду

1-2Голова Господарського суду Херсонської області Павло Пригуза та професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ХФ Юлія Кузьменко провели бінарну лекцію з фінансового права для студентів 4-го курсу спеціальності “Право”.

Серед великого кола питань зокрема обговорювалося таке актуальне питання, як субсидіарна відповідальність у справах про банкрутство. Студенти ставили запитання щодо порушення справ про санацію та ліквідацію підприємств-банкрутів, про професію арбітражного керуючого та ін.

На усі питання студентів було отримано високопрофесійні відповіді, що спиралися на чинне законодавство.