Лекція з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

На виконання Плану заходів, присвячених Європейському та Євроатлантичному партнерству, за сприяння Херсонської обласної універсальної бібліотеки  ім. О. Гончара, в приміщенні загальної бібліотеки Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ  відбувся  тематичний захід «ЄС та НАТО: історія, символи, структура, відносини з Україною».

img_20181102_114550img_20181102_114623Європейська та євроатлантична інтеграція — це наполеглива щоденна законодавча та урядова робота, сукупність складних та важливих змін та реформ.

У заході взяли участь студенти 1-го та 2-го курсів факультету. Присутні мали змогу ознайомитися з історією створення, діяльністю та структурою цих альянсів.

Окремо увагу студентів було акцентовано на відносини ЄС та НАТО з нашою державою. В рамках заходу, студентам було продемонстровано відеоролик про діяльність країн учасників альянсів та їх символіку.