Допит дітей із застосуванням методики “Зелена кімната”

06 березня викладачем кафедри криміналістики та психології експертом-психологом кандидатом психологічних наук Маргаритою Журавльовою для магістрів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування проведено лекцію на тему: “Система заходів забезпечення прав дитини під час її допиту. Зелена кімната” або “Допит дітей із застосуванням методики “Зелена кімната”.

Під час лекції  розглянуто  психологічні особливості проведення допиту дітей, окреслені Європейські вимоги до цього процесу та можливості сучасного забезпечення цих вимог в Україні. Курсанти отримали можливість на реальних прикладах допиту неповнолітніх в умовах Зеленої кімнати здобути базові навички застосування порад “Юстиції, дружньої до дитини”.

На лекційному занятті були присутні завідувач кафедри к.ю.н. підполковник поліції Валентина Горошко та декан факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування д.ю.н., доцент підполковник поліції Андрій Бабенко.

img_8264 img_8268 img_8271 img_8272  img_8277 img_8279