Легкоатлетичний забіг курсантів університету

img_7211Цими вихідними у Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка на Трасі здоров’я курсанти 3-4-х курсів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ влаштували легкоатлетичний забіг.

img_7220Близько 200 молодих поліцейських подолали дистанцію у 3000 м.

Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, наполегливості та витривалості.

img_7228Слід зазначити, що професія поліцейського вимагає значної фізичної підготовленості та здатності до швидкої реакції в різноманітних ситуаціях, які можуть бути небезпечні для життя та здоров’я як працівника поліції, так і оточуючих громадян.

Тож подібні спортивні заходи сприяють підвищенню рівня фізичної підготовки, формуванню вимогливості до себе, цілеспрямованості та розвитку особистої фізичної культури.

Тепла погода та гарний настрій залишили приємні враження від проведеного заходу.