Квест на свіжому повітрі

shev30 вересня курсантами 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ організовано квест на свіжому повітрі у Центральному парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка для курсантів 1-го та 2-го курсів з метою розвинення орієнтування на відкритому просторі, логічного мислення, історичних знань та колективного розвитку серед курсантів.

Квест полягав у знаходженні контрольних точок та виконанні завдань для отримання інформації стосовно проходження даного квесту.

Тож, з впевненістю можна сказати, що квест-тур сприяв проведенню яскравого дозвілля курсантів, налагодженню порозуміння одне з одним та формуванню командного духу, коли кожен вболіває за спільну справу, а не лише за власну частину роботи.