Курсанту ОДУВС призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України

photo5281032100457328610Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2019 року №1307 «Про призначення академічної стипендії студентам закладів вищої освіти», курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ рядовий поліції Ольга Курінна отримала академічну стипендію.

Відповідно до Положення про академічну стипендію Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, стипендія Кабінету Міністрів України призначається студентам – відмінникам вищих навчальних закладів та аспірантам за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі.

На призначення академічної стипендії впливають:

– підсумкові оцінки з дисциплін (навчальних предметів) – заліки та іспити;

– оцінки захистів курсових робіт (якщо вони не є складовими навчальних дисциплін і мають власний кредитний вимір);

– оцінки захистів звітів із практики.

Тож, ми щиро вітаємо Ольгу та бажаємо успіхів у навчанні і подальшій професійній діяльності!