Курсантське дозвілля: квест на свіжому повітрі

12 травня серед курсантів факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ було проведено «Квест на свіжому повітрі».

dsc_0095dsc_0100Захід розпочався з ознайомлення учасників з правилами гри та проведення інструктажу.

Точкою старту гри був пам’ятник Тараса Шевченка, де команди почали розгадувати завдання з різних галузей наук. Слідкував за правильністю виконання умов завдання наглядач, який після проходження етапу дозволяв учасникам гри досліджувати нові місця.

Другий об’єкт – пам’ятник Олександру Пушкіну, тут команди зіткнулися зі спортивним завданням та, виконавши його, направилися до третього етапу «Тещин міст». Тут гравці виконували як спортивні вправи, так і логічні завдання.

dsc_0119dsc_0150Далі – Потьомкінські сходи, пам’ятник Жінці моряка, пам’ятник Мандарину та фінішною точкою стає пам’ятник Антону Головатому.

Слід відзначити, що всі завдання були спрямовані на те, щоб учасники проявили свою кмітливість, увагу, здібності логічного мислення, вміння орієнтуватися на місцевості, а перед усім свої командні якості задля перемоги.

Тож, за результатами гри, перемогу здобула команда 1-го курсу, 2-ге місце посіла команда 3-го курсу, 3-тє місце – команда 2-го курсу, а на 4-ому місці – команда 4-го курсу.

Команди, які здобули призові місця, були нагороджені листами подяки.

dsc_0161 dsc_0188 dsc_0215