Курсантське дозвілля

03 грудня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі фахівця факультету лейтенанта поліції Олександра Варсана відвідали льодову арену «Крижинка».

З моменту відкриття критий льодовий каток «КРИЖИНКА» став улюбленим місцем відпочинку людей різного віку, способу життя та сфери діяльності.

Наші вихованці із задоволенням і користю провели час та отримали масу позитивних емоцій, не дивлячись на те, що деякі з них в перший раз встали на ковзани, а дехто раніше плідно займався фігурним катанням.

Серед курсантів завжди користується підтримкою здоровий спосіб життя та активний відпочинок. Тож, таке дозвілля не тільки корисне, а ще дає змогу отримати море задоволення та незабутніх вражень.