Курсанти університету завітали до батальйону особливого призначення ГУНП в Одеській області

2За ініціативою викладачів кафедри публічного управління та адміністрування факультету №2 ОДУВС майора поліції Карагіоза Р.С. та майора поліції Крижановської О.В. у рамках ознайомчої практики, з метою наближення теоретичних знань курсантів до практичної діяльності працівників поліції, за сприяння та підтримки керівництва ГУНП в Одеській області, керівництва батальйону особливого призначення ГУНП в Одеській області,3 а саме: командира батальйону полковника поліції Паньківа М.М., заступника командира батальйону майора поліції Бузили В.С., заступника командира батальйону підполковника поліції Ліпатова В.О., інспектора бойової та спеціальної підготовки батальйону капітана поліції Ковтуненка С.А. — було організовано4 ознайомчу екскурсію курсантів 1 курсу факультету № 2 ОДУВС до зазначеного батальйону особливого призначення ГУНП в Одеській області.

Курсантів було ознайомлено з системою та структурою батальйону, його завданнями, організацією роботи, проведено лекцію щодо сучасних видів озброєння та спеціальної техніки, яка використовується спецпризначенцями. Працівниками поліції було продемонстровано деякі зразки зброї та спецтехніки, проведено лекцію щодо їх технічної характеристики, особливостей застосування та використання.

87Також курсанти відвідали тир та спортивну залу, де змогли побачити вправи з тренування вогневої та фізичної підготовки працівників батальйону.

Закінчилося відвідування лекцією про особливості підготовки та інструктажу нарядів батальйону, умови проходження служби. По закінченню зустрічі практичних працівників чекали цікаві питання, а курсантів не менш цікаві та повні відповіді.

Від курсантів та викладачів університету висловлюємо слова вдячності нашим колегам та сподіваємося на подальшу співпрацю.

1   5 6