Курсанти університету відвідали прем’єру документального фільму «Одесити на Донбасі»

08 листопада 2017 року в кінотеатрі «Планета кіно» відбулась прем’єра повнометражного документального фільму під назвою «Одесити на Донбасі». Захід відвідали керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Цей фільм розповідає про молодих одеських патріотів, що добровільно рушили на схід боронити державу, а по поверненню зіткнулись з протистоянням деяких місцевих мешканців і навіть близьких родичів, які засуджують їхні дії.

Фільм являє собою складну драматургічну побудову, яка реально сприяє справі героїко-патріотичного виховання молоді і є яскравим та правдивим індикатором сучасного морально-психологічного стану суспільства.

Патріотичне виховання молоді та громадян у цілому – запорука стабільного розвитку країни в майбутньому, метою якого є розвиток в особистості високої соціальної активності, цивільної відповідальності, духовності, становлення особистості, що володіє позитивними цінностями і якостями, що здатні проявити себе в інтересах Батьківщини.