Курсанти університету переглянули кінокартину “Заборонений”

Офіцерським складом факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ для курсантів 3-го курсу проведено захід патріотично-виховного характеру у вигляді перегляду фільму «Заборонений» з ціллю підняття патріотичного духу.

Слід зазначити, що біографічну драму «Заборонений» зняв режисер Роман Бровко за сценарієм Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова. Цей фільм про молодого поета Василя Стуса, який не міг миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кинув виклик тоталітарній системі. Він говорив про те, про що мовчали мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припинив боротьби навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія кохання, зради та людської гідності.

Патріотичне виховання молоді та громадян у цілому – запорука стабільного розвитку країни в майбутньому, метою якого є розвиток в особистості високої соціальної активності, цивільної відповідальності, духовності, становлення особистості, що володіє позитивними цінностями і якостями, що здатні проявити себе в інтересах Батьківщини.