Курсанти університету надали допомогу Одеській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату № 93

16 лютого курсанти 2-го та 3-го курсів факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат № 93 І-ІІІ ступенів з дошкільними групами корекційного та реабілітаційного спрямування.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Майбутні правоохоронці, проявивши ініціативу, вирішили допомогти вихованцям навчального закладу і організували колективне прибирання території школи-інтернату від сухого листя.

В Одеській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті №93 навчаються діти з глибокими порушеннями зору, тому їм, як нікому, потрібна турбота, піклування та допомога в адаптації до практичної діяльності та інтеграції у суспільстві.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Відтак, озброївшись необхідним інвентарем, знаряддями праці та гарним настроєм, курсанти прибрали територію табору від залишків минулорічних рослин.

Вихованці університету зазначили, що намагаються якомога частіше долучатися до подібних заходів, адже допомога людям – це основа їх майбутньої професії.

Працювали всі завзято та енергійно, кожен знав свою справу. Тож, таким чином курсантам дружньо вдалось навести порядок на території школи.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????