Курсанти університету долучилися до встановлення обставин загибелі людини в парку ім. Т.Г. Шевченка

img_4659Сьогодні, 01 грудня 2016 року, з метою надання практичної допомоги працівникам ГУНП в Одеській області курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ долучилися до заходів по встановленню обставин загибелі людини в парку ім. Т.Г. Шевченка.

100 курсантів університету під керівництвом проректора ОДУВС Олександра Ніколаєва img_4670були націлені на ретельний огляд території Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, де вранці було знайдено обгорілий труп жінки на інвалідному візку.

З метою виявлення будь-яких доказів, які допоможуть у встановленні особи загиблої, причин та обставин її смерті, майбутні правоохоронці прочісували територію парку, аби спільно з особовим складом підрозділів ГУНП в Одеській області забезпечити оперативне розкриття скоєного злочину.