КУРСАНТИ ТАБІРНОГО ЗБОРУ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗМАГАЛИСЯ В ПЕРЕТЯГУВАННІ КАНАТУ

Після цікавих і пізнавальних занять 21 серпня 2018 року в Херсонському факультеті ОДУВС пройшли спортивні змагання на першість навчального закладу з перетягування канату серед збірних команд навчальних взводів 1-го курсу двохтижневого табірного збору.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВсього в змаганнях брало участь чотири команди (по дві з кожного взводу), до кожної з яких входило по 6 курсантів підрозділу, не враховуючи емоційних та зацікавлених у перемозі своїх команд вболівальників. Та й решта курантів, які несуть службу в добовому наряді, теж би з задоволенням приєдналися до змагань чи задля підтримки своїх товаришів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПеретягування канату належить до визнаних в Україні видів спорту, які  були затверджені наказом Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження Порядку визнання видів спорту, включення їх до Реєстру визнаних видів спорту в Україні, порядок його ведення» від 27.01.2014 року № 149 та наказом Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження Реєстру визнаних видів спорту в Україні» від 11.03.2015 року № 639. (розділ ІІ. Неолімпійські види спорту).OLYMPUS DIGITAL CAMERA Тому, незважаючи на зовнішню простоту, цей вид спорту вимагає від окремої людини зосередженості й концентрації всіх своїх фізичних ресурсів та моральних якостей, вмінь групи мобілізуватися й діяти згуртовано, а також скоординовано й максимально прикладати всі сили команди до канату протягом короткого періоду часу. Не останнє місце посідають навички спостережливості за діями суперника, тактичні вміння оперативно скористатися його розгубленістю чи миттєвою слабкістю і на цій основі переграти його.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗрозуміло, що першокурсникам ще далеко до таких вершин спортивної майстерності, але це не завадило суддівській колегії  змагань — викладачам кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки − визначити переможців і призерів. OLYMPUS DIGITAL CAMERAТак, сьогодні у впертій боротьбі перемогу святкували курсанти 101 А взводу (капітан команди − Максим Сидоров), друге місце вибороли курсанти 102 Б взводу (капітан команди − Олексій Філатов), а третє місце посіли курсанти 102 А взводу (капітан команди − Олександр Гонтовий).

Незважаючи на запеклу боротьбу, всі команди переможців та призерів змагань із задоволенням сфотографувалися на пам’ять про перші дні служби та цікаві будні табірного збору. У свою чергу вони ж будуть відзначені керівництвом Херсонського факультету дипломами під час підведення підсумків табірного збору.

Приєднуємося до цих привітань і бажаємо курсантам нових перемог у наступних змаганнях, які заплановані  під час проходження табірного збору першокурсниками набору-2018.

Тарас Вайда, Херсонський факультет