Курсанти та студенти університету дискутували про глобальні екологічні проблеми з нагоди Міжнародного дня ООН

img_4217Щороку 24 жовтня весь Світ відзначає Міжнародний день ООН. Цього року курсанти та студенти університетських гуртків кафедри соціально-економічних дисциплін «Філософська кав’ярня» та кафедри трудового, земельного та господарського права «Правознавець» вшанували свято обговоренням важливих екологічних питань сьогодення.

img_4184Першим привітав присутніх зі святом проректор університету доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко, який зазначив на важливості дискусії з міжнародної проблематики та наголосив, що наразі в освітньому просторі України сформовані всі умови для всебічного філософського аналізу глобальних проблем сучасності. Також він додав, що подібні зустрічі сприяють вивченню Філософії як навчальної дисципліни, прагнути вдосконалювати свої знання з якої має кожен студент, як під час навчання, так і самостійно, зокрема, читаючи відомі праці філософів. Сергій Кузніченко сказав, що завжди радий бути гостем даного заходу.

img_4221Успішної та плідної дискусії курсантам та студентам побажала завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін доктор філософських наук, професор Оксана Надибська, яка відзначила інтерес молоді до екологічних проблем та наявність бажання у молоді докладати зусиль для їх обговорення.

img_4214Першу частину зустрічі, модератором якої виступив доцент кафедри соціально-економічних дисциплін кандидат політичних наук Костянтин Пальшков, курсанти та студенти присвятили розгляду виступу за трибуни ООН молодої шведської еко-активістки Грети Тунберг, та наслідків її промови для світового екологічного дискурсу.

У другій частині зустрічі, модератором якої виступив доцент кафедри трудового, земельного та господарського права кандидат юридичних наук Олександр Антоненко, студенти розглянули глобальні проблеми сучасності – вирубку лісів в Україні та світі і проблематику застосування пластикового посуду в Україні.

img_4185Активним учасником дискусії також була доцент кафедри трудового, земельного та екологічного права кандидат юридичних наук Ірина Григорецька, яка запропонувала конкретні моделі застосування пластикових стаканчиків та їхнього подальшого використання.

faa4e896-7c4a-4b8a-87ff-d059e1238a6dУ підведенні підсумків взяв участь і завідувач кафедри трудового, земельного та господарського права кандидат юридичних наук, доцент Ігор Дрішлюк, який зазначив актуальність питань довкілля для майбутніх поколінь.

Загалом слід відзначити загальну позитивну атмосферу зустрічі, яка подарувала присутнім позитивні враження та емоції.