Курсанти та студенти Херсонського факультету ділилися досвідом з керівниками загальноосвітніх шкіл

13 листопада курсанти, студенти та викладачі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у ІV Всеукраїнській науково-методичній конференції “Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управлінської діяльності”, що проходила на базі КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти”.

1Коло учасників конференції – директори та завучі загальноосвітніх шкіл з усіх куточків України. Напрямки обговорення – педагогічні та правові аспекти діяльності.

5До участі в конференції були запрошені викладачі та здобувачі освіти Херсонського факультету ОДУВС. Тематика виступів науковців кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету (завідувача кафедри Валерії Бондар, професора Юлії Кузьменко, доцента Євгенії Валькової, викладача Софії Божок) стосувалася сучасних підходів до методики викладання у закладах вищої освіти системи МВC.

Жвавий інтерес присутніх викликали наукові доповіді – перші проби пера – курсантів і студентів Херсонського факультету. У своїх виступах майбутні правоохоронці торкалися питань, які зацікавили керівників навчальних закладів. Так, курсант 1-го курсу Андрій Галабура виступив з доповіддю “Безпека учнів в системі Інтернет та соціальних мережах”. Валерія Семеняга (теж курсант 1-го курсу) висвітлила тему профілактики крадіжок телефонів учнями в ЗОШ, а студентка 3-го курсу Світлана Білецька з правового боку торкнулася профілактичного аспекту проблем насилля в сім’ї.

13Тематика наукових доповідей вихованців Херсонського факультету та порушені проблеми дуже актуальні для багатьох директорів та завучів шкіл. Після закінчення роботи конференції наші курсанти та студенти отримали пропозиції від керівників шкіл області щодо подальшої співпраці в питаннях правового виховання молоді, й невдовзі представники Херсонського факультету будуть проводити роз’яснювальну та профілактичну роботу зі школярами.

Усі виступи здобувачів вищої освіти ХФ ОДУВС підготовлені під науковим керівництвом професора кафедри Кузьменко Ю.В. Учасники конференції отримали сертифікати та друковану продукцію за матеріалами конференції.